TUBY Z
TRZCINY CUKROWEJ

Ekologiczne tuby sugarcane powstają z minimum 96% eko-polietylenu pozyskanego z trzciny cukrowej. W 100% podlegają recyklingowi i nie zawierają BPA (Biosfenolu A).

Produkcja wykorzystywanego przez nas eko-polietylenu wiąże się z redukcją dwutlenku węgla w atmosferze – wytworzenie każdego kilograma tego tworzywa oznacza pochłonięcie z powietrza aż 3,09 kilograma CO2.

Do tego aż 80% energii potrzebnej do produkcji eko-polietylenu pochodzi z odnawialnych źródeł energii! Korzystając z tub SUGARCANE realnie przyczyniamy się do redukcji efektu cieplarnianego i ochrony przyrody!

TUBY Z
RECYKLINGU (PCR)

Tuby PCR są produkowane z surowca odzyskanego w wyniku recyklingu plastiku pochodzącego z odpadów gospodarstw domowych z Unii Europejskiej.

Stosowany przez nas regranulat plastiku pochodzący z odzysku (recyklatu PCR) zapewnia nam certyfikowany dostawca. Tworzywo to trafia do nas ze specjalnie wyselekcjonowanego źródła odpadów, generowanych przez gospodarstwa domowe zlokalizowane w Unii Europejskiej.

Do wyboru zawartość od 20% do 100% recyklatu PCR. Tuba z recyklingu nadaje się do ponownego przetworzenia. Ekologiczne opakowanie kosmetyczne z recyklingu jest tak trwałe jak to w formie tradycyjnej, ale nadaje się do recyklingu. Spełnia więc wymogi ekologiczne, jakim muszą sprostać dziś firmy kosmetyczne.

TUBY
POLIETYLENOWE

Tuby z polietylenu, to nasza wieloletnia specjalność. Stworzone z polimerów o różnej gęstości, zapewniają odpowiednią wytrzymałość dla szerokiego spektrum zastosowań.

Korzyści dla Twojej marki

Bezpieczeństwo i twałość

Pełna szczelność, maksymalna wytrzymałość i trwałość opakowań, potwierdzona ISO 9001. Opcjonalnie warstwa EVOH COEX dla lepszej barierowości wobec tlenu i aromatów. Dopuszczenie tub do kontaktu z żywnością – tuby i opakowania do produktów spożywczych.

Profesjonalne doradztwo

Opieka doświadczonych technologów i specjalistów, z którymi współpracujemy, aż po dostawę. Wsparcie w doborze najbardziej efektywnego i atrakcyjnego rozwiązania opakowaniowego dla realizacji Twoich celów.

Piękna forma

Przyciągające uwagę wzornictwo tub, nowoczesne technologie zdobienia opakowań  (w tym lakier selektywny, powłoka błyszcząca lub matowa, tłoczenie na gorąco i inne), pełna gama kolorystyczna Pantone.

Pełna indywidualizacja

Możliwość produkcji tub na zamówienie i stworzenia własnego projektu, dzięki zaawansowanemu Kreatorowi Tub, idealnie dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i założeń. Produkcja tub i produkcja opakowań dokładnie odpowiadających Twoim wytycznym.

Logo „I’M GREEN”

Możliwość umieszczenia na tubach MPack SUGARCANE logo I’m green™ jako dowodu na społeczną odpowiedzialność Twojego biznesu i realizację proekologicznych działań i dbałości o środowisko naturalne.

Szybkość i niezawodność dostaw

Realizacja zlecenia w jedyne 4 tygodnie dzięki sprawdzonemu systemowi rezerwacji produktów! Doskonałe zarządzanie procesem dostaw zamówienia. Niezawodna